Porovnať (0)
Späť na výpis Produktov /

Fischer RCS SKATE 2019/20


Vyprodáno

Tak tohle vám bohužel uteklo...

Neváhejte a prozkoumejte podobné zboží.
Skate Fischer
Ověřit dostupnost • Fischer

  Fischer Asarna M 19/20 černá

  116,50
  129,50 €
  - 10 %
 • Boot Doc

  Boot Doc Stability 7 Mid Arch

  35,50
  39,50 €
  - 10 %Pretekárske topánky na bežky RCS skate od značky Fischer sú najlepšou voľbou pre bežkárov, ktorí preferujú spôsob jazdy skate. Sú vyrobené z veľmi kvalitného materiálu s vnútorným polstrovaním Comfort Guard, ktoré sa postará o tepelný komfort. Technológia
Fischer Fresh zabraňuje nepríjemnému zápachu, a zaisťuje tak neutrálnu vôňu a príjemnú klímu aj po niekoľkých použitiach.

Lepší prenos sily, dobré upevnenie päty a robustnú ochranu zaručuje vnútorné opätok
Injected Exterior Heel Cap. Karbónová výstuž Carbon Heel Counter zaisťuje spoľahlivú ochranu a vynikajúce držanie päty. Maximálnu efektivitu prenosu síl poskytuje podrážka Turnamic Race skate spoločne s viazaním Turnamic. Lepšie bočné držanie pri zachovaní dobrej voľnosti pohybu dopredu i dozadu zaisťuje ergonomická manžeta Hinged Polymer Cuff. Topánky sa dajú ľahko nasadiť i zložiť nielen vďaka rýchlemu a jednoduchému šnurovaniu Fischer Speed Lock

parametre:

váha: 575 g / 42
tvrdosť podrážky: stiff

 


Technické parametry

Odporúčaný typ viazania NNN
Profil běžce Závodní
Typ lyží Skate
Barva ,
Typ použití Skate
Typ vázání NNN / Prolink
Velikost 46
Gender ,

Tabuľka veľkostí Fischer RCS SKATE 2019/20

Ako správne vybrať

Rovnako ako u lyží, je nutné aj u obuvi na bežky rozlíšiť, či budú topánky používané na klasiku (striedavý či súpažný spôsob, za použitia stúpacích voskov), alebo na skating (Korčuliarsky pohyb). Možno zaobstarať i tzv. combi topánku.

Najčastejšie použitie u našich zákazníkov je topánka klasická. Táto topánka je bez spevňujúcich elementov v oblasti členka a je predovšetkým uspôsobená k ľahkému ohybu v rovine. To slúži pre ľahké použitie pri striedavom pohybe. Využíva ju veľká väčšina turistických bežkárov, ktorí skating v podstate nepoužívajú. Topánka je samozrejme i cenovo dostupnejšia, než iné kategórie.

V ČR/SR sú, ako u bežiek, populárne topánky s označením Combi (niekedy taktiež Universal) Tieto topánky sú kompromisom medzi klasickou topánkou a topánkou vyhradenou na skating. Majú vo svojom prevedení golier okolo členku, ktorý topánku spevňuje pre odraz do strany na skating. Tento golier je tvrdší, čím je topánka vo vyššej triede. Táto topánka sa samozrejme vyrába do určitej výkonnostnej úrovne, od nej vyššie sa prísne odlišuje klasika a skating.

Špeciálna topánka pre skating je definovaná vyššou tvrdosťou podrážky hlavne v rovine skrutu. Toto je pre lepšiu ovládateľnosť lyže pri odrazoch do boku. Taktiež má rozdiely v spevňujúcom golieri v oblasti členka - je spravidla vyšší a pevnejší.

Vo vyššej úrovni topánok sa pracuje ako v klasike, tak aj v obuvi pre skating s karbónovými komponentmi, kvôli ich nízkej váhe a vysokej pevnosti. Tento výrobný postup sa samozrejme odráža aj na cenovej hladine tovaru.

Postup pri výbere vybavenia na bežky je ten, že najskôr vyberiete obuv a potom nasleduje výber viazania, ktorý zodpovedá príslušnej topánke.Ověřit dostupnost
 


Adresa predajne

Brechtova 27/7
638 00 Brno-sever

Ako sa k nám dostanete
Zobraziť na mape

info@actisport.sk
Otváracia doba
listopad - březen:
po–pá10.00–12.00
13.00–19.00
so09.00–12.00
 
duben - říjen:
po–čt10.00–12.00
14.00–18.00
10.00–12.00
14.00–16.00
sozavreté
 
+421 915 221 019
+420 548 522 422