Porovnať (0)

O firme


Firmu založil v roku 1988, na základe povolenia vtedajšieho národného výboru, celoživotný športovec Ing. Otakar Morávek. Vtedajšie povolenie dostal na servis lyžiarskych potrieb, ktoré vykonával v neveľkých priestoroch na Černopolnej ulici v Brne. V roku 1989, po zmenách v spoločnosti, vtedajšia spoločnosť Tepelné Zásobování začala prenajímať výmenníkové stanice tepla ku komerčným účelom. Toho majiteľ využil a presťahoval firmu do takéhoto objektu na Brechtovej ulici v Brne na Lesnej, kde sídli doposiaľ. Zároveň s premenovaním na MM Skicentrum, rozšíril vtedy už podnikateľskú činnosť na predaj hlavne starších, ale aj nových lyžiarskych potrieb. Neskôr nasledovalo taktiež aj sprevádzkovanie požičovne zjazdového a bežeckého vybavenia, ale aj snowboardov.

V roku 2000, vtedy už zavedená predajňa zmenila majiteľa a presťahovala sa do väčších priestorov v tom istom objekte – o poschodie nižšie. Chvíľu potom sa prestala venovať predaju staršieho vybavenia a špecializuje sa dodnes na ponuku nového lyžiarskeho sortimentu, od lyží, cez oblečenie, až po všetky doplnky súvisiace s lyžovaním. V tejto dobe prišlo taktiež k postupnému nákupu servisných strojov od renomovanej rakúskej značky Wintersteiger, ktoré značne zlepšili servisné zázemie predajne.

V celom dlhom období fungovania obchodu, bol vždy kladený dôraz na kvalitu ponúkaného tovaru a služieb. Snažíme sa sledovať všetko, čo sa deje v našom obľúbenom športe tak, aby sme mohli vždy odborne poradiť a pomohli zákazníkovi sa orientovať v produktoch, ktoré ponúkame. Domnievame sa, že za túto dobu, sme si našli celú radu spokojných zákazníkov, s ktorými sa vždy radi opäť uvidíme.

V roku 2014 došlo k novinkám. S ťažkým srdcom sme sa rozlúčili s dlhodobým názvom MM Skicentrum a po novom dostala predajňa názov - Actisport. Dôvodom je rozšírenie ponuky v letnom období. Kvôli tejto činnosti sa nám zdal názov MM Skicentrum zavádzajúci. Samotný e-shop pre predaj lyžiarskeho vybavenia nesie názov Actiski a jeho mladší brat - projekt pre letné vybavenie - Actirun.

Naším najnovším počinom je teraz rozšírenie pôsobnosti zimného e-shopu na Slovensko s celkom novým projektom Actiski.sk

Záverom ďakujeme všetkým, ktorí si k nám našli cestu, či už osobne alebo cez náš e-shop a prajeme všetkým veľa zábavy s nami ponúkaným tovarom.

Váš Actisport

Adresa predajne

Brechtova 27/7
638 00 Brno-sever

Ako sa k nám dostanete
Zobraziť na mape

info@actisport.sk
Otváracia doba
listopad - březen:
po–pá10.00–12.00
13.00–19.00
so09.00–12.00
 
duben - říjen:
po–čt10.00–12.00
14.00–18.00
10.00–12.00
sozavreté
 
+421 915 221 019
+420 548 522 422