Porovnať (0)

Výmena tovaru a reklamácia


Venujte prosím pozornosť nižšie uvedeným informáciám, ako postupovať pri výmene, vrátení alebo reklamácií produktu zakúpeného na e-shopu Actisport.

Vrátenie tovaru v 14-dennej lehote

Pri nákupe tovaru cez internet máte právo ho podľa ustanovenia § 1829 odst. 1 občianskeho zákonníka do 14dní vrátiť bez udania dôvodu. Vrátený tovar však musí byť neopotrebovaný, nepoškodený, so všetkým príslušenstvom a v originálnom obale. Pokiaľ príde k nejakému opotrebovaniu alebo nedostatku, bude navrátená čiastka znížená o hodnotu, ktorá je na opravu tovaru na pôvodný stav nutná alebo o hodnotu opotrebovania, ktorú posúdi predajca.

K tovaru je nutné priložiť písomnú žiadosť o odstúpení od Kúpnej zmluvy, doklad o nákupe, meno kupujúceho a číslo účtu, na ktorý budú financie vrátené.

Nie je možné vrátiť tovar upravený na mieru, napríklad lyže s namontovaným viazaním alebo lyžiarske topánky.

Výmena tovaru

Ak Vám nesedí veľkosť, farba alebo iná vlastnosť tovaru, môžete ho v 14dennej lehote zaslať späť na našu adresu a my tovar vymeníme za iný.

Ku kompletnému a nepoškodenému tovaru priložte doklad o kúpe a pripíšte, za čo presne chcete produkt vymeniť (značka, názov, veľkosť, farba).

Pri výmene tovaru je zákazníkovi účtované poštovné (pokiaľ si ho nevyzdvihnete osobne na predajni Actisport, Brechtova 7, Brno-Lesná 638 00) a v prípade výmeny za produkt s inou hodnotou navrátený preplatok alebo naopak vyúčtovaný doplatok.

Formulář k vrácení/výměně zboží. 

Reklamácia

Nie je uvedené inak, je tovar v záruke 24 mesiacov od dátumu zakúpenia. Záruka sa vzťahuje iba na výrobné chyby tovaru.

Záruka sa nevzťahuje na:

  • chyby, ktoré boli spôsobené hlavne neodborným či nešetrným zaobchádzaním, použitím výrobku v rozpore s jeho účelom alebo návodom k obsluhe, mechanickým poškodením, mierou obvyklého opotrebovania
  • poškodenia vznikli: neopatrným, nevhodným či násilným mechanickým zaobchádzaním používaním tovaru v nevyhovujúcich podmienkach - tovar bol poškodený nadmerným zaťažovaním alebo používaním v rozpore s podmienkami uvedenými v dokumentácií alebo všeobecnými zásadami poškodením prírodnými živlami alebo vyššou mocou
  • na tovar mechanicky poškodený zásahom kupujúceho do výrobku a takisto do záručného listu
  • na bežné opotrebovanie dodaných vecí (alebo ich dielov) spôsobené používaním (kratší životnosť výrobku sa teda nedá považovať za chybu a nie je možné ju ani reklamovať)
  • na škody spôsobené jazdou v bránkach (žiadny model nami dodávaných lyží nie je určený na jazdu v bránkach; to sa týka aj modelov označených výrobcom ako "Competition", "Worldcup", "Racing" alebo podobne)
  • na škody spôsobené používaním tovaru pri verejných, amatérskych alebo profesionálnych závodoch všetkého druhu, hlavne závodov v zjazdovom lyžovaní, skicrossu, freeridu a pod. (žiadny model nami dodávaných lyží nie je určený pre závodnú jazdu; to sa týka aj modelov označených výrobcom ako "Competition", "Worldcup", "Racing" alebo podobne)

V prípade závady na zakúpenom tovare prosím odošlite tovar riadne zabalený a viditeľne označte ako „REKLAMÁCIA“ na adresu predajne uvedenú nižšie a ku kompletnému tovaru aj s príslušenstvom pridajte kópiu nákupného dokladu, podrobný popis chyby a Vaše kontaktné údaje (adresu pre spätné zaslanie, tel. číslo). Pokiaľ bol tovar už v minulosti reklamovaný, priložte prosím aj doklad o reklamácií.

K uplatneniu reklamácie možno využiť reklamační formulár.

Zaslanie tovaru späť k nám

Tovar je potreba riadne zabaliť, označiť a odoslať na adresu našej predajne:

„REKLAMÁCIE“/“VÝMENA“/“VRÁTENIE“
Actisport
Brechtova 7
638 00 Brno-Lesná
Česká republika

Nezasielajte nám tovar k vráteniu, výmene alebo reklamácií na dobierku. Takéto zásielky nebudeme prijímať a vrátia sa späť na adresu odosielateľa.

Tovar je samozrejme možné priniesť aj osobne na našu predajňu na tej istej adrese.

 

Adresa predajne

Brechtova 27/7
638 00 Brno-sever

Ako sa k nám dostanete
Zobraziť na mape

info@actisport.sk
Otváracia doba
listopad - březen:
po–pá10.00–12.00
13.00–19.00
so09.00–12.00
 
duben - říjen:
po–čt10.00–12.00
14.00–18.00
10.00–12.00
sozavreté
 
+421 915 221 019
+420 548 522 422