Porovnať (0)
Späť na výpis Produktov /

Fischer Control Step-In IFP 21/22


Vyprodáno

Tak tohle vám bohužel uteklo...

Neváhejte a prozkoumejte podobné zboží.
NNN Fischer
Ověřit dostupnost  • športová

  • Fischer

    Fischer XC Lobster

    43,99Fischer Control Step-In IFP 21/22

= viazanie na bežky Fischer Control Step-In IFP 21/22. Určené na nasadenie na integrovanú dosku IFP. Kompatibilný s topánkami Fischer a podrážkami NNN. Určené pre klasickú techniku jazdy v stope.

 

Dvojdielna "Integrated Fixation Plate" je váhovo optimalizovaná a umožňuje nastavenie v 7 rôznych pozíciách – a to jednoducho a bez náradia. Dosku IFP je možné predsadiť či posunúť dozadu z centrálnej pozície, ponúka individuálne Fine-Tuning. Vzhľadom na jednoduchosť nastavenia je možné kedykoľvek a kdekoľvek prenastavovať pozíciu viazania, a to v závislosti od štýlu, podmienok či výkonnosti lyžiara.

Dvojdielna Flowflex® doska je s dvojitým zaistením upevňuje viazanie na svojom mieste. Zostávajúca plocha základne zachováva voľnosť pohybu. Pätnú časť je možné jednoducho nastaviť na veľkosť topánky pomocou posunu po koľajnici.

Systém Step-in zaistí jednoduchý nástup na lyži. Iba stúpnete a topánka sa zacvakne do viazania.

Minimalistická výška garantuje nízku pozíciu nad lyžou a tým pádom aj maximálnu stabilitu. Technológia Pre-load garantuje tú najlepšiu kontrolu hneď od začiatku pohybu. Ergonomický dizajn páčky s protišmykovými prvkami umožňuje intuitívne používanie pri zapínaní a odopínaní viazania. Haptická aj akustická odozva pri uzamknutí viazania dodáva istotu, že ste urobili všetko správne. Viazanie je zaistené proti nežiaducemu uvoľneniu.


Technické parametry

Barva ,
Upínanie Auto
Podložka NIS Nie
Typ vázání NNN / Prolink
Typ podrážky boty NNN/Prolink

Tabuľka veľkostí Fischer Control Step-In IFP 21/22

Ako správne vybrať

Existujú dva systémy viazania, a to SNS a NNN. Tieto sa od seba líšia spôsobom uchytenia topánky vo viazaní, súbežne s drážkovaním v podrážke topánky. Oba systémy sú rovnocenné pri úspechoch vo svetových súťažiach, takže preferencie jedného na úkor druhého sú zbytočné.

U systému NNN (Fischer, Alpina, Rossignol, Madhsus a ďalší) je ešte rozlíšenie vo verzií, kde je nutné vŕtať viazanie do lyže, a možnosť tzv. NIS prevedenia, kde je podložka pre viazanie z výroby už v konštrukcií lyže a viazanie sa na ňu len nasúva.

Takisto systém SNS (Salomon, Atomic, Botas, Hartjes atď.) pracuje s dvojakým prevedením. S jednohrazdovým Profilom a dvojhrazdovým Pilotom. Taktiež lišta, ktorá zapadá do podrážky topánky, sa u oboch systémov líši.Ověřit dostupnost
 


Adresa predajne

Brechtova 27/7
638 00 Brno-sever

Ako sa k nám dostanete
Zobraziť na mape

info@actisport.sk
Otváracia doba
listopad - březen:
po–pá10.00–12.00
13.00–19.00
so09.00–12.00
 
duben - říjen:
po–čt10.00–12.00
14.00–18.00
10.00–12.00
sozavreté
 
+421 915 221 019
+420 548 522 422