Porovnať (0)
Späť na výpis Produktov /

Salomon Vitane Plus Prolink W L40842200 19/20


Vyprodáno

Tak tohle vám bohužel uteklo...

Neváhejte a prozkoumejte podobné zboží.
Klasické Salomon
Ověřit dostupnost


Obuv Salomon Equipe Plus kompatibilné s viazaním Prelink (NNN) je vhodné na bežecké lyžovanie v stope. Jedná sa o nízku spevnenú obuv na klasiku.

Vyniká predovšetkým svojou hrejivosťou a vysokou mierou stability. Tá je podporená aj extra výstuhou okolo členka a pásikom. Vďaka Custom Fit možno individuálne dotvarovať vnútornú časť topánky a prispôsobiť ju tak priamo na Vaše chodidlo. Podšívka s technológiou Thinsulate je zárukou tepla a pohodlia.

Obuv sa zapína pomocou dlhého zipsu z vrchnej časti, obúvanie je tak veľmi jednoduché. Dotiahnuť na nohu ju môžete pomocou už spomínaného pásku.

 


Technické parametry

Odporúčaný typ viazania NNN
Profil běžce Rekreační
Barva Černá
Typ použití Klasické
Typ vázání NNN / Prolink
Velikost 36 2/3
Gender Ženy

Tabuľka veľkostí Salomon Vitane Plus Prolink W L40842200 19/20

Ako správne vybrať

Rovnako ako u lyží, je nutné aj u obuvi na bežky rozlíšiť, či budú topánky používané na klasiku (striedavý či súpažný spôsob, za použitia stúpacích voskov), alebo na skating (Korčuliarsky pohyb). Možno zaobstarať i tzv. combi topánku.

Najčastejšie použitie u našich zákazníkov je topánka klasická. Táto topánka je bez spevňujúcich elementov v oblasti členka a je predovšetkým uspôsobená k ľahkému ohybu v rovine. To slúži pre ľahké použitie pri striedavom pohybe. Využíva ju veľká väčšina turistických bežkárov, ktorí skating v podstate nepoužívajú. Topánka je samozrejme i cenovo dostupnejšia, než iné kategórie.

V ČR/SR sú, ako u bežiek, populárne topánky s označením Combi (niekedy taktiež Universal) Tieto topánky sú kompromisom medzi klasickou topánkou a topánkou vyhradenou na skating. Majú vo svojom prevedení golier okolo členku, ktorý topánku spevňuje pre odraz do strany na skating. Tento golier je tvrdší, čím je topánka vo vyššej triede. Táto topánka sa samozrejme vyrába do určitej výkonnostnej úrovne, od nej vyššie sa prísne odlišuje klasika a skating.

Špeciálna topánka pre skating je definovaná vyššou tvrdosťou podrážky hlavne v rovine skrutu. Toto je pre lepšiu ovládateľnosť lyže pri odrazoch do boku. Taktiež má rozdiely v spevňujúcom golieri v oblasti členka - je spravidla vyšší a pevnejší.

Vo vyššej úrovni topánok sa pracuje ako v klasike, tak aj v obuvi pre skating s karbónovými komponentmi, kvôli ich nízkej váhe a vysokej pevnosti. Tento výrobný postup sa samozrejme odráža aj na cenovej hladine tovaru.

Postup pri výbere vybavenia na bežky je ten, že najskôr vyberiete obuv a potom nasleduje výber viazania, ktorý zodpovedá príslušnej topánke.Ověřit dostupnost
 


Adresa predajne

Brechtova 27/7
638 00 Brno-sever

Ako sa k nám dostanete
Zobraziť na mape

info@actisport.sk
Otváracia doba
listopad - březen:
po–pá10.00–12.00
13.00–19.00
so09.00–12.00
 
duben - říjen:
po–čt10.00–12.00
14.00–18.00
10.00–12.00
14.00–16.00
sozavreté
 
+421 915 221 019
+420 548 522 422