Porovnať (0)
Späť na výpis Produktov /

Rossignol X 6 SC 42


Vyprodáno

Tak tohle vám bohužel uteklo...

Neváhejte a prozkoumejte podobné zboží.
Kombi Rossignol
Ověřit dostupnost • Sensor

  Sensor Original Active JR

  21,99
  23,99 €
  - 8 %
 • Sensor

  Sensor Original Active JR

  21,99
  23,99 €
  - 8 %
 • Rossignol

  Rossignol R-Skin Sport LTD

  146,50
  209,50 €
  - 30 %

  športová
Predstavujeme nový systém viazania Turnamic®, ktorý je kompatibilné s podrážkami NNN® & Prolink®. RACE CLASSIC je závodné viazanie na klasiku, ktoré možno bez náradia prispôsobiť podľa potreby a snehových podmienok. Systém Turn Lock spoľahlivo zaistí držanie viazania, systém Step-In uľahčuje obúvanie a vyzúvanie z viazania. Viazanie je kompatibilné iba s podložkou Turnamic® IFP.

Mechanizmus Step-in umožňuje najjednoduchšiu aretáciu viazania. Dobre počuteľné kliknutie oznamuje bezpečné uzamknutie viazania.

Flexor s Flex Grade 7.0 s ľahkým chodom, vyvinutý pre klasickú techniku. Technológia Pre-load garantuje tú najlepšiu kontrolu hneď od začiatku pohybu. 45 ° rozsah, výmena bez náradia, istejšie usadenie v základni viazania a odolný materiál, charakterizujú tento výkonný flexor.

Dvojito zaistený uzáver pre jednoduché a bezpečné zaistenie a prenastavenie viazania na IFP (Integrated Fixation Plate).

FLOWFLEX® -Dvojdielna doska s aretáciou na dva piny zaisťuje nielen dvojitú bezpečnosť, ale tiež to, že je možné upevniť viazanie na jednom mieste. Zostávajúca plocha základne viazanie je voľne plávajúce, takže nič nenarušuje výkonnostný potenciál lyží.

HEEL PRE-ADJUST - Nastaviteľný pätný diel, ktorý sa ľahko posúva po koľajnici a nastaví na potrebnú dĺžku topánky. Pri prenastavovánie pozície sa pätka pohybuje automaticky bez nutného ďalšieho prispôsobenia.

LOW PROFILE - Minimalistická výška garantuje nízku pozíciu nad lyžami a tým pádom aj maximálnu stabilitu. Výsledkom je stabilnejšia fáza sklzu a zároveň priamy kontakt so snehovým podkladom.

TOOL FREE - Montáž a nastavenie pozície funguje ľahko a bez použitia akéhokoľvek náradia a je prispôsobené individuálnemu prenastaveniu aj v ťažších podmienkach v stope. Jasne viditeľné hodnoty v okienku nastavenia a znateľné zapadnutie uľahčujú manipuláciu.

TORSION-PROOFED BODY - Do detailu premyslená stavba s širšou základňou odolnou proti deformovaniu, to je základ pre perfektný prenos síl. Doteraz nedosiahnuteľná kontrola lyží a sila pri odraze idú ruka v ruke s nízkou hmotnosťou.

TURN LOCK - Ergonomický dizajn páčky s protišmykovými prvkami umožňuje intuitívne používanie pri zapínaní a odopínaní viazania. Haptická aj akustická odozva pri uzamknutí viazania. Zaistené proti nežiaducemu uvoľneniu.

 


Technické parametry

Odporúčaný typ viazania NNN
Podrážka NNN
Profil běžce ,
Typ lyží Kombi
Barva ,
Typ použití Kombi
Typ vázání NNN / Prolink
Velikost 46
Gender ,

Tabuľka veľkostí Rossignol X 6 SC 42

Ako správne vybrať

Rovnako ako u lyží, je nutné aj u obuvi na bežky rozlíšiť, či budú topánky používané na klasiku (striedavý či súpažný spôsob, za použitia stúpacích voskov), alebo na skating (Korčuliarsky pohyb). Možno zaobstarať i tzv. combi topánku.

Najčastejšie použitie u našich zákazníkov je topánka klasická. Táto topánka je bez spevňujúcich elementov v oblasti členka a je predovšetkým uspôsobená k ľahkému ohybu v rovine. To slúži pre ľahké použitie pri striedavom pohybe. Využíva ju veľká väčšina turistických bežkárov, ktorí skating v podstate nepoužívajú. Topánka je samozrejme i cenovo dostupnejšia, než iné kategórie.

V ČR/SR sú, ako u bežiek, populárne topánky s označením Combi (niekedy taktiež Universal) Tieto topánky sú kompromisom medzi klasickou topánkou a topánkou vyhradenou na skating. Majú vo svojom prevedení golier okolo členku, ktorý topánku spevňuje pre odraz do strany na skating. Tento golier je tvrdší, čím je topánka vo vyššej triede. Táto topánka sa samozrejme vyrába do určitej výkonnostnej úrovne, od nej vyššie sa prísne odlišuje klasika a skating.

Špeciálna topánka pre skating je definovaná vyššou tvrdosťou podrážky hlavne v rovine skrutu. Toto je pre lepšiu ovládateľnosť lyže pri odrazoch do boku. Taktiež má rozdiely v spevňujúcom golieri v oblasti členka - je spravidla vyšší a pevnejší.

Vo vyššej úrovni topánok sa pracuje ako v klasike, tak aj v obuvi pre skating s karbónovými komponentmi, kvôli ich nízkej váhe a vysokej pevnosti. Tento výrobný postup sa samozrejme odráža aj na cenovej hladine tovaru.

Postup pri výbere vybavenia na bežky je ten, že najskôr vyberiete obuv a potom nasleduje výber viazania, ktorý zodpovedá príslušnej topánke.Ověřit dostupnost
 


Adresa predajne

Brechtova 27/7
638 00 Brno-sever

Ako sa k nám dostanete
Zobraziť na mape

info@actisport.sk
Otváracia doba
listopad - březen:
po–pá10.00–12.00
13.00–19.00
so09.00–12.00
 
duben - říjen:
po–čt10.00–12.00
14.00–18.00
10.00–12.00
14.00–16.00
sozavreté
 
+421 915 221 019
+420 548 522 422