Porovnať (0)
Späť na výpis Produktov /

Fischer Speedmax Classic Jr černá 20/21


Vyprodáno

Tak tohle vám bohužel uteklo...

Neváhejte a prozkoumejte podobné zboží.
Detské Fischer
Ověřit dostupnost


Topánky na bežky SpeedMax Classic od značky Fischer sú najlepšou voľbou pre najmenších bežkárov, ktorí preferujú klasický štýl jazdy. Sú vyrobené z veľmi kvalitného materiálu s funkčnou membránou triple F, ktorá v topánke zaisťuje výbornú priedušnosť a suché a teplé podnebie tým, že odvádza vlhkosť od nôh a zamedzuje premoknutiu.

Výborné tepelno izolačné vlastnosti zabezpečuje "múdra hmota" Thermo Fit, ktorá sa nachádza okolo členka a päty a už po krátkom užívaní sa úplne prispôsobí tvaru nohy. Maximálne pohodlie zaručuje anatomicky tvarovaný opätok Internal Molded Heel Cap. Tieto topánky sú veľmi stabilné a majú ohybnú podrážku Turnamic Race Classic a špičku, ktorá poskytuje lepšiu pohyblivosť. Ďalšou výhodou je rýchle a jednoduché šnurovanie Fischer Speed Lock

Topánky sa ľahko obúvajú a pri jazde poskytujú maximálny komfort.

parametre:

váha: 318 g / 38

tvrdosť podrážky: soft

 


Technické parametry

Technológie Internal Molded Heel Cap, Easy Entry Loops, Lace Cover, Fischer Speed Lock System, Triple-F Membrane, Fischer Fresh
Profil běžce Rekreační
Barva Černá
Typ použití Klasické
Typ vázání NNN / Prolink
Velikost ,
Gender Deti / Juniori

Tabuľka veľkostí Fischer Speedmax Classic Jr černá 20/21

Ako správne vybrať

Rovnako ako u lyží, je nutné aj u obuvi na bežky rozlíšiť, či budú topánky používané na klasiku (striedavý či súpažný spôsob, za použitia stúpacích voskov), alebo na skating (Korčuliarsky pohyb). Možno zaobstarať i tzv. combi topánku.

Najčastejšie použitie u našich zákazníkov je topánka klasická. Táto topánka je bez spevňujúcich elementov v oblasti členka a je predovšetkým uspôsobená k ľahkému ohybu v rovine. To slúži pre ľahké použitie pri striedavom pohybe. Využíva ju veľká väčšina turistických bežkárov, ktorí skating v podstate nepoužívajú. Topánka je samozrejme i cenovo dostupnejšia, než iné kategórie.

V ČR/SR sú, ako u bežiek, populárne topánky s označením Combi (niekedy taktiež Universal) Tieto topánky sú kompromisom medzi klasickou topánkou a topánkou vyhradenou na skating. Majú vo svojom prevedení golier okolo členku, ktorý topánku spevňuje pre odraz do strany na skating. Tento golier je tvrdší, čím je topánka vo vyššej triede. Táto topánka sa samozrejme vyrába do určitej výkonnostnej úrovne, od nej vyššie sa prísne odlišuje klasika a skating.

Špeciálna topánka pre skating je definovaná vyššou tvrdosťou podrážky hlavne v rovine skrutu. Toto je pre lepšiu ovládateľnosť lyže pri odrazoch do boku. Taktiež má rozdiely v spevňujúcom golieri v oblasti členka - je spravidla vyšší a pevnejší.

Vo vyššej úrovni topánok sa pracuje ako v klasike, tak aj v obuvi pre skating s karbónovými komponentmi, kvôli ich nízkej váhe a vysokej pevnosti. Tento výrobný postup sa samozrejme odráža aj na cenovej hladine tovaru.

Postup pri výbere vybavenia na bežky je ten, že najskôr vyberiete obuv a potom nasleduje výber viazania, ktorý zodpovedá príslušnej topánke.Ověřit dostupnost
 


Adresa predajne

Brechtova 27/7
638 00 Brno-sever

Ako sa k nám dostanete
Zobraziť na mape

info@actisport.sk
Otváracia doba
listopad - březen:
po–pá10.00–12.00
13.00–19.00
so09.00–12.00
 
duben - říjen:
po–čt10.00–12.00
14.00–18.00
10.00–12.00
14.00–16.00
sozavreté
 
+421 915 221 019
+420 548 522 422