Porovnať (0)
Späť na výpis Produktov /

Fischer Speedmax Classic 2022/23


Vyprodáno

Tak tohle vám bohužel uteklo...

Neváhejte a prozkoumejte podobné zboží.
Klasické Fischer
Ověřit dostupnost • Fischer

  Fischer Boot Cover Arctic 19/20

  54,99
  79,99 €
  - 31 %
 • Fischer

  Fischer Light Evolution M černá

  177,50
  260,99 €
  - 32 %
 • Fischer

  Fischer RC3 Carbon 21/22

  56,50
  62,99 €
  - 10 %

  športová

 • Boot Doc

  Boot Doc Stability 7 Mid Arch

  35,99
  41,99 €
  - 14 %Ultraľahké profesionálne topánky Speedmax Classic sú označené RACE CODE, ktorý potvrdzuje, že nosíte vybavenie zo Svetového pohára. Ľahšia, pružnejšia 2dielna podošva a vynikajúci strih poskytujú potrebnú stabilitu. Navrhnuté s ľahkou bočnou podporou a hladkým predklonom pre dokonalý ohyb na prenos energie a kontroly.

Technológia:

CARBON ZONE CONTROL

Topánky Speedmax s Carbon Zone Control majú za každej situácie optimálne torzné vlastnosti. Dômyselne navrhnutá geometria špeciálne pre korčuľovanie, klasiku alebo kombinované závody zaisťuje tú najvyššiu závodnú úroveň.

INTERNAL MOLDED HEEL CAP

Vnútri ležiaci, anatomicky tvarovaný opätok. Veľmi ľahko a individuálne tepelne tvarovateľný.

EASY ENTRY LOOPS

Praktické obúvacie pútka a široko sa otvárajúca konštrukcia garantujú jednoduché a pohodlné obutie.

THERMO MOULDABLE DIZAJN

Topánky vybavené technológiou TMD sú pripravené na prispôsobenie na mieru. Všetky materiály použité na zvršok topánky sú tvarovateľné pomocou špeciálnych nástrojov a pôsobením tepla, čo uľahčuje prácu servisným pracovníkom a technikom. Optimalizované pre spotrebiteľov s individuálnymi ortopedickými potrebami, ako je hallux valgus alebo ganglions.

SEAMLESS UPPER

Bezšvíkové spoje na vrchnom materiáli nie sú len otázkou estetiky, ale poskytujú aj najlepšiu ochranu proti vode a vysokú odolnosť proti opotrebovaniu.

NYLEX LINING

Hrejivá podšívka s vysokou odolnosťou proti opotrebovaniu.

THERMO INSOLE

Vnútorná vložka s flísovým povrchom a alumíniovou vrstvou pre ideálnu tepelnú izoláciu.

INTEGRAL CARBON CHASSIS

Vonkajšia podrážka, stielka a postranné stabilizačné prvky zhotovené z jednodielnej karbónovej štruktúry. Pre dosiaľ nedosiahnuteľnú ľahkosť pri optimálnej stabilite a prenose sily.

FISCHER SPEED LOCK SYSTEM

Nový revolučný rýchlouzáver s minimálnou veľkosťou a hmotnosťou. Jednoducho utiahnuť šnurovadlá a je to. Systém spoľahlivo drží šnurovanie.

EXTENDED FIT SYSTEM

Duálny systém vložiek sa môže optimálne prispôsobovať rastúcim nohám. Vybratím prídavnej vložky sa získa dodatočný objem.

LACE COVER

Kryty šnurovania zvyšujú ochranu proti snehu a prinášajú pocit pohodlia a tepla.

SEALED ZIPPER

Špeciálne izolovaný systém zipsu udržuje vlhkosť a mokro spoľahlivo vonku.

FISCHER FRESH

Fischer Fresh zatočí s nepríjemným zápachom: zaisťuje dlhotrvajúcu čerstvosť bežeckej topánky a ponúka aj po mnohopočetnom použití neutrálnu vôňu a príjemnú klímu.

 


Technické parametry

Gender Muži
Barva ,
Velikost ,
Profil běžce ,
Typ vázání NNN / Prolink
Typ použití Klasické

Tabuľka veľkostí Fischer Speedmax Classic 2022/23

Ako správne vybrať

Rovnako ako u lyží, je nutné aj u obuvi na bežky rozlíšiť, či budú topánky používané na klasiku (striedavý či súpažný spôsob, za použitia stúpacích voskov), alebo na skating (Korčuliarsky pohyb). Možno zaobstarať i tzv. combi topánku.

Najčastejšie použitie u našich zákazníkov je topánka klasická. Táto topánka je bez spevňujúcich elementov v oblasti členka a je predovšetkým uspôsobená k ľahkému ohybu v rovine. To slúži pre ľahké použitie pri striedavom pohybe. Využíva ju veľká väčšina turistických bežkárov, ktorí skating v podstate nepoužívajú. Topánka je samozrejme i cenovo dostupnejšia, než iné kategórie.

V ČR/SR sú, ako u bežiek, populárne topánky s označením Combi (niekedy taktiež Universal) Tieto topánky sú kompromisom medzi klasickou topánkou a topánkou vyhradenou na skating. Majú vo svojom prevedení golier okolo členku, ktorý topánku spevňuje pre odraz do strany na skating. Tento golier je tvrdší, čím je topánka vo vyššej triede. Táto topánka sa samozrejme vyrába do určitej výkonnostnej úrovne, od nej vyššie sa prísne odlišuje klasika a skating.

Špeciálna topánka pre skating je definovaná vyššou tvrdosťou podrážky hlavne v rovine skrutu. Toto je pre lepšiu ovládateľnosť lyže pri odrazoch do boku. Taktiež má rozdiely v spevňujúcom golieri v oblasti členka - je spravidla vyšší a pevnejší.

Vo vyššej úrovni topánok sa pracuje ako v klasike, tak aj v obuvi pre skating s karbónovými komponentmi, kvôli ich nízkej váhe a vysokej pevnosti. Tento výrobný postup sa samozrejme odráža aj na cenovej hladine tovaru.

Postup pri výbere vybavenia na bežky je ten, že najskôr vyberiete obuv a potom nasleduje výber viazania, ktorý zodpovedá príslušnej topánke.Ověřit dostupnost
 


Adresa predajne

Brechtova 27/7
638 00 Brno-sever

Ako sa k nám dostanete
Zobraziť na mape

info@actisport.sk
Otváracia doba
listopad - březen:
po–pá10.00–12.00
13.00–19.00
so09.00–12.00
 
duben - říjen:
po–čt10.00–12.00
14.00–18.00
10.00–12.00
sozavreté
 
+421 915 221 019
+420 548 522 422